bonusy dla pracowników i klientów

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach sama wypłata to za mało, aby pracodawca wyglądał interesująco w oczach potencjalnego pracownika, szczególnie jeżeli oferowane przez niego wynagrodzenie jest na poziomie innych firm.

Podobnie trzeba dbać o stałych klientów. Jeżeli ktoś już od wielu lat korzysta z usług firmy, to na pewno liczy na jakieś drobne podziękowanie związane z tym faktem. W obu przypadkach – zarówno w celu docenienia pracowników jak i podziękowania stałym klientom – można sięgnąć po jedną z poniższych propozycji, gdyż zawsze cieszą się one dużym zainteresowaniem.

1. Karnet na siłownię

Tutaj nie ma niczego do dodania. Wiele osób korzysta lub chciałoby korzystać z usług siłowni, a nawet jeżeli nie ma tego w planie, to karnet zawsze może oddać partnerce / partnerowi lub znajomym.

2. Wizyta w escape roomie

Świetny pomysł na prezent chociażby z tego powodu, że obdarowany nim pracownik lub klient zawsze może wykorzystać go z bliskimi lub przyjaciółmi.

3. Kata obiadowa

Jedna z tych propozycji, które przydadzą się każdemu. Dzięki takim kartom pracownicy nie muszą wydawać swoich pieniędzy na obiady.

Korzystaliście już z takich bonusów dla swoich pracowników i klientów? Które Waszym zdaniem okazały się najlepszym wyborem?

Bonusy dla pracowników i klientów

Komentarz do “Bonusy dla pracowników i klientów

  • 3 maja 2018 z 17:25
    Permalink

    U nas niestety tylko karty na siłownię z których i tak prawie nikt nie ma ochoty korzystać. Escape roomy, kino albo bony do Empiku to by było to!

    Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *