Pierwsza wizyta w escape roomie bywa bardzo stresująca, szczególnie że wiele osób do końca nie wie czego należy się spodziewać po takiej zabawie.

Warto się jednak odważyć, szczególnie że zdecydowanie więcej jest osób, które po pierwszej wizycie zamarzą o kolejnych niż tych, które zrezygnują z dalszych przygód z escape roomami. Obecnie praktycznie w każdym większym mieście (a nawet w wielu mniejszych) można znaleźć przynajmniej kilka – kilkanaście różnych pokoi, dzięki czemu miłośnicy takiej formy spędzania wolnego czasu mają w czym wybierać.

Wybierając się do escape roomu na pewno trzeba przygotować się na konieczność rozwiązywania wielu logicznych zagadek, do tego trzeba się liczyć z tym, że przez cały czas będzie nas gonił… czas. Z tego też powodu – szczególnie przy pierwszej wizycie w escape roomie – łatwiej będzie poradzić sobie z zagadkami, jeżeli wybierzemy się w większym gronie. Zawsze jednak można skorzystać z podpowiedzi osób, które odpowiadają za konkretny pokój, więc nie ma takiej opcji, że ktoś utknie i nie będzie mógł dokończyć gry.

To jak? Gotowi na przygodę? Jeżeli tak, to warto przejrzeć nasz ranking escape room, gdzie można znaleźć informacje o najlepszych pokojach z całej Polski.

Escape room dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *