Pomysł na stworzenie serwisu internetowego w całości poświęconego branży pokojom escape room narodził się w naszych głowach pod koniec 2017 roku.

To właśnie wtedy postawiliśmy swoje pierwsze kroki we wrocławskich pokojach zagadek. Nie obywało się wówczas bez wielu podpowiedzi, ale pomimo tego każda wizyta dawała nam wiele radości i wiązała się z niezapomnianą przygodą.

Szybko doszliśmy do wniosku, że warto promować najciekawsze pokoje zagadek, szczególnie że nie jest to tania rozrywka, a oprócz wielu naprawdę ciekawych i starannie przygotowanych miejsc można znaleźć również takie, w których wizyta będzie jedynie stratą czasu i pieniędzy.

Chociaż na codzień działamy przede wszystkim w branżach IT / e-commerce oraz zaopatrzeniu, wspólnymi siłami stworzyliśmy serwis ranking escape room, który dedykowany jest zarówno miłośnikom tej formy zabawy jak i właścicielom pokojów. Ci pierwsi mogą sprawdzić czy wybrana przez nich atrakcja rzeczywiście naprawdę jest warta odwiedzenia, a drudzy mają stały dostęp do opinii klientów, dzięki czemu w razie potrzeby mogą wdrożyć stosowne zmiany w swojej ofercie.

Jeżeli wciąż masz przed sobą pierwszą wizytę w escapie roomie, to koniecznie przeczytaj co to jest escape room lub przejrzyj nasz ranking najlepszych pokojów.