Jumanji

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 3 ocen klientów
(3 opinie klienta)

Opis

Nawiązujący do kultowego filmu „Jumanji” z 1995 r. wrocławski escape room o nazwie… Jumanji to zdecydowanie jeden z najlepszych pokojów w całym Wrocławiu.

Satysfakcjonujący poziom trudności (nawet nieco za wysoki dla mniej doświadczonych osób), klimatyczny wystrój, mała ilość zagadek opartych o kłódki no i kultowa plansza, która przed laty wessała dwunastoletniego Alana. Czego chcieć więcej?

Rozwiązywaniu zagadek i próbie ukończenia zabawy towarzyszy pasująca do klimatu „Jumanji” muzyka, dzięki której można w większym stopniu zanurzyć się w świat gry. Psuje go jedynie świadomość bycia obserwowanym, no ale taki już urok wszystkich escape roomów.

Wysoką cenę wizyty w pokoju Jumanji od Hurry Up Escape Room rekompensuje poziom dobrej zabawy. Wizytę w tym escape roomie odradzamy jedynie początkującym, którzy mogą mieć problemy z rozwiązaniem wszystkich zagadek i zamiast w pełni cieszyć się tym klimatycznym miejscem będą nieustannie prosić o podpowiedź. Z drugiej strony, czasami lepiej to zrobić niż tracić cenne minuty na skazane na niepowodzenie (przez nieodpowiednią interpretację) próby rozwiązania przygotowanych zagadek.

Nasza wskazówka: nie rozstawajcie się z krótkofalówką, nawet jeżeli nie zamierzacie z niej korzystać.

Wrocławski pokój Jumanji to pierwszy escape room, który otrzymuje wyróżnienie serwisu rankingescaperoom.pl. Gratulujemy!

Jumanji

Dodatkowe informacje

Cena

140,00 zł

Czas

60 minut

Poziom trudności

Trudny

3 opinie dla Jumanji

 1. Oceniony 5 na 5.

  Michał

  Jeden z najlepszych pokojów w jakich byliśmy.

 2. Oceniony 5 na 5.

  RankingEscapeRoom

  Rewelacyjny pokój. Pozycja obowiązkowa dla miłośników escape roomów we Wrocławiu.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Kamil

  Świetna zabawa, pokój we wciągającym klimacie filmu, muzyka i ciekawe zagadki. Pozycja obowiązkowa, choć najlepiej zdecydować się po kilku wcześniejszych escape roomach

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *